Ευρ. Προγράμματα

e-mail: mail@gym-ralleion.att.sch.gr

webpage: http://gym-ralleion.att.sch.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Το Ράλλειο Γυμνάσιο Θηλέων Πειραιά, στο πλαίσιο πραγματοποίησης εκπαιδευτικής - περιβαλλοντικής επίσκεψης της ομάδας Φιλοζωίας και Πρασίνου στο Καρπενήσι (από 26/3/2016 έως 28/3/2016) προσκαλεί τους ενδιαφερομένους να καταθέσουν εγγράφως κλειστές προσφορές μέχρι την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 12.00 για:

α) αφετηρία: Πλατεία Τερψιθέας Πειραιάς  Σάββατο 26/3/2016 (ώρα αναχώρησης: 09.00 πμ)- προορισμός: Καρπενήσι

β )επιστροφή: Πλατεία Τερψιθέας Πειραιάς  Δευτέρα  28/3/2016 (ώρα επιστροφής: 19.30)

γ) προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων: 22 μαθήτριες και 2 συνοδοί εκπ/κοί

δ) μεταφορικό μέσον: πούλμαν

Στην προσφορά πρέπει να περιλαμβάνονται:

• Μετακινήσεις με κλιματιζόμενο πούλμαν σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού
    • Δύο διανυκτερεύσεις σε ξενοδοχείο 3 αστέρων με πρωινό και βραδινό
    • Ξεναγός καθ’ όλη τη διάρκεια του ταξιδιού
    • Επισκέψεις σε προγραμματισμένους προορισμούς της ευρύτερης περιοχής
    • Σε περίπτωση ακύρωσης του ταξιδιού λόγω ανώτερης βίας (όπως εκλογές, αποκλεισμός λόγω κινητοποιήσεων ομάδων στο οδικό δίκτυο, φυσικές καταστροφές) να γίνει επιστροφή χρημάτων.
    • Το τουριστικό γραφείο που θα επιλεγεί πρέπει πριν την υπογραφή της σύμβασης να καταθέσει βεβαίωση κράτησης των δωματίων στο προτεινόμενο ξενοδοχείο, όπως επίσης και το ασφαλιστήριο συμβόλαιο αστικής επαγγελματικής ευθύνης.

·         Να σημειωθεί ότι η επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου θα γίνει με κριτήρια οικονομικά και ποιοτικά.

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή και η επιβάρυνση ανά μαθητή. Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Πειραιάς, 18  Φεβρουαρίου 2016

Ο  Δ/ντής