ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

e-mail: ralleiosg@gmail.com

( Μεταφορά μαθητριών με πούλμαν )

Αγαπητοί γονείς

Το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων σας απευθύνει θερμή παράκληση ,για το θέμα της Μεταφοράς των μαθητριών με το πούλμαν ,μην απευθύνεστε στο σχολείο η δράση αυτή διοργανώνεται ,αποκλειστικά,  από το Σύλλογο Γονέων. Επικοινωνείτε μαζί μας στο email του Συλλόγου Γονέων    ralleiosg@gmail.com .

Υποβάλλετε τα ερωτήματά σας και τις όποιες απορίες σας και ,με λίγη υπομονή , περιμένετε την απάντησή μας. Τα αιτήματα των γονέων ,κυρίως της Α΄τάξης , που είναι καινούργιοι στο σχολείο μας και δεν γνωρίζουν την διαδικασία ,είναι πολλά και χρειάζεται χρόνος να τα δούμε για να μπορούμε να τα απαντήσουμε. Δεν είναι εύκολο, κάθε φορά αμέσως! , να απαντάμε στις τηλεφωνικές κλήσεις σας και στα SMS που μας στέλνετε, καλύτερα να χρησιμοποιείτε το  email του Συλλόγου για οτιδήποτε χρειάζεστε.

Η   πρόεδρος            Η   αντιπρόεδρος      Η υπεύθυνη διοργάνωσης μεταφοράς

Μοσχονά Μαρία          Γκλεζάκου Αλέκα                    Λυμπέρη Ρούλα