Αγαπητοί γονείς

Μετά την διεξαγωγή των εκλογών, την Τετάρτη  13/10/2021 ,και την  ανάδειξη νέου Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την καλή συνεργασία που είχαμε, στη διετή θητεία μας, με το σύνολο των γονέων και να σας ευχηθούμε να συνεχιστεί αυτή η καλή επικοινωνία  και με το νέο Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων του σχολείου μας. Ευχόμαστε  υγεία ,καλή δύναμη και καλή πρόοδο σε όλα τα κορίτσια του Γυμνασίου μας.

Επίσης ευχόμαστε καλή επιτυχία στο έργο του νέου Δ.Σ του Συλλόγου μας.

Ας μην παραλείψουμε όμως να ευχαριστήσουμε και δημόσια και το σχολείο μας, τον Διευθυντή ,τους υποδιευθυντές και το Σύλλογο των καθηγητών του Γυμνασίου μας για την πολλή καλή, εποικοδομητική  και αποτελεσματική συνεργασία τους  με το Δ.Σ του Συλλόγου μας , η οποία μας επέτρεψε να  επιτύχουν οι προθέσεις και οι δραστηριότητές μας.

Το απερχόμενο Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Μοσχονά Μαρία, Γκλεζάκου Αλέκα,  Λυμπέρη Ρούλα,  Γεωργούλα Ράνια