Ανακοίνωση

Σύμφωνα με την υπ’ αριθ.. Δ1α/ΓΠ. οικ. 16838 10 Μαρτίου 2020  Κοινή Υπουργική Απόφαση και για προληπτικούς λόγους δημόσιας υγείας, κατά τα αναφερόμενα στην από 6-03-2020 εισήγηση της Εθνικής Επιτροπής Προστασίας Δημόσιας Υγείας έναντι του κορωναϊού COVID-19, έχει επιβληθεί το μέτρο της προσωρινής απαγόρευσης λειτουργίας όλων των σχολικών μονάδων κ.α., για το χρονικό διάστημα από 9-03-2020 έως και 24-03-2020.

Όσοι επιθυμούν να επικοινωνήσουν με το σχολείο για προσωπική τους εξυπηρέτηση (π.χ. έκδοση κάποιου πιστοποιητικού) παρακαλούνται να κάνουν χρήση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (mail@gym-ralleion.att.sch.gr). Για θέματα γενικότερου ενδιαφέροντος (εγγραφές, εξ αποστάσεως εκπαίδευση, θέματα λειτουργίας του σχολείου κ.λ.π. ) θα ενημερώνονται από την ιστοσελίδα του σχολείου.

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ