Δείτε τον ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ των ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ για το Πρότυπο Γυμνάσιο Ιωνιδείου Σχολής Πειραιά του ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΡΑΛΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΘΗΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ   Λίστα_Υποψηφίων_Ράλλειος_2024

ΠΡΟΣΟΧΗ: Εάν διαπιστώσετε τυχόν λάθη στην αίτησή σας, θα πρέπει να συμπληρώσετε υπεύθυνη δήλωση με τις διορθώσεις, υπογεγραμμένη μέσω gov, και να την αποστείλετε στο Εξεταστικό Κέντρο, με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση mail@gym-ralleion.att.sch.gr  αποκλειστικά από 25.4.2024 έως και 30.4.2024. Οι Υ.Δ. να απευθύνονται είτε στο Εξεταστικό Κέντρο είτε στην Κ.Ε.Ο.Ε.Κ.

Μπορούν να διορθωθούν λάθη μόνο ως προς τα στοιχεία του μαθητή/τριας (π.χ ονοματεπώνυμο, ένταξη σε ειδική κατηγορία) ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ.

Τα εξεταστικά κέντρα των υποψηφίων για το Πρότυπο Γυμνάσιο Ιωνιδείου Σχολής Πειραιά είναι:

1) Πρότυπο Γυμνάσιο Ιωνιδείου Σχολής Πειραιά

2) Πρότυπο ΓΕ.Λ. Ιωνιδείου Σχολής Πειραιά