Για τις ανακοινώσεις του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων έως και το τέλος του 2017 πατήστε εδώ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

e-mail: ralleiogym@hotmail.com

Site : http://gym-ralleion.att.sch.gr/wordpress  ( μενού: Σύλλογος Γονέων)

Αγαπητοί γονείς ,

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ανέλαβε την οργάνωση για την Μεταφορά των μαθητριών. Μετά από την πρώτη επιτυχημένη χρονιά η οποία φτάνει στο τέλος της  ελπίζουμε να γίνει θεσμός για το σχολείο μας και να συνεχιστεί με επιτυχία  και τις επόμενες χρονιές .

Για να μπορέσουν να οργανωθούν και να ξεκινήσουν τα δρομολόγια από την αρχή του σχολικού έτους είναι σημαντικό η δήλωση να αποσταλεί με email :  ralleiogym@hotmail.com  έως  30/06/2018 .

Σημαντικά θέματα που πρέπει να γνωρίζετε για την μεταφορά.

Δημιουργήσαμε τον Κανονισμό Μεταφοράς (κάντε κλικ) για την παροχή προς τους γονείς βασικών και χρήσιμων πληροφοριών τον οποίο αναρτήσαμε στο site του Συλλόγου.

Τα δρομολόγια έχουν σχεδιαστεί για διέλευση του λεωφορείου από κεντρικές οδικές αρτηρίες σχετικά πλησίον των οδών κατοικίας των μαθητών. Έχουν οριστεί ακριβή σημεία επιβίβασης/αποβίβασης των μαθητών (π.χ. στάση λεωφορείου ή άλλο χαρακτηριστικό σημείο ή διασταύρωση). Η ώρα αναχώρησης από το σχολείο θα είναι μετά τη λήξη των μαθημάτων του σχολικού προγράμματος, δηλαδή 14:15, περίπου.

Η μηνιαία πληρωμή των κομίστρων θα γίνεται απ’ ευθείας από τους γονείς στον Μεταφορέα.  Ο Σύλλογος δεν φέρει καμία ευθύνη για το οικονομικό μέρος ως προς την εκπλήρωση του από τους γονείς  ούτε προς τον μεταφορέα για την είσπραξη του. Ο Μεταφορέας είναι υποχρεωμένος να εκδίδει μηνιαία το νόμιμο φορολογικό στοιχείο σε κάθε γονέα. .

Όσοι από τους γονείς επιθυμούν την Δήλωση Συμμετοχής παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα και όπως  μας αποστείλετε με e-mail : ralleiogym@hotmail.com  .

Για κάθε παιδί ο γονέας πρέπει να συμπληρώσει ξεχωριστά αίτηση. Με την συμπλήρωση της αίτησης ο γονέας αποδέχεται τον Κανονισμό Μεταφοράς που είναι αναρτημένος στο site του Συλλόγου. Αρμόδιος για πληροφορίες του παρόντος εγγράφου Φούρκα Αντιγόνη κιν.6974-581901 ‘Ώρες : 16:00- 20:30

ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ

Ονοματεπώνυμο: ________________________________________________________________________________________

Τηλέφωνο Επικοινωνίας :  ______________________  Email :_____________________________________________________

Ονοματεπώνυμο Μαθήτριας: _________________________________________________ Τάξη: ________________________

Περιοχή Κατοικίας : ______________________________________________________________________________________

Διεύθυνση:_____________________________________________________________________________________________

Κοντινότερη Οδική αρτηρία :_______________________________________________________________________________

Θα  πρέπει να λάβετε υπόψη σας ότι:

• Για κάθε μεταφερόμενο μαθητή ο ενδιαφερόμενος γονέας πρέπει να υποβάλει ξεχωριστή αίτηση.
  • Οι γονείς που θα μεταφέρουν τα παιδιά τους πρέπει να είναι μέλη του Συλλόγου και ταμειακώς εντάξει.

Έλαβα γνώση των όρων του Κανονισμού Μεταφοράς , τους αποδέχομαι ανεπιφύλακτα και προσχωρώ σε αυτούς.

Υπογραφή Γονέα ή Κηδεμόνα         Πειραιάς 2018/2019

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ