Στο Ράλλειο Γυμνάσιο Θηλέων Πειραιά πραγματοποιήθηκε εργαστήρι πασχαλινών λαμπάδων και άλλων πασχαλινών ειδών, που διατέθηκαν σε σχετικό παζάρι, με σκοπό τη συγκέντρωση χρημάτων για την ενίσχυση των οικογενειών μαθητριών του σχολείου μας που έχουν ανάγκη.

Λόγω της μεγάλης παραγωγής και προσφοράς πασχαλινών ειδών στο παζάρι μας, τα είδη που δε διατέθηκαν, προσφέρθηκαν στο Χατζηκυριάκειο Ίδρυμα Πειραιά.

Ευχαριστούμε όλες τις μαθήτριες για την ενεργό συμμετοχή τους, τόσο στο εργαστήριο, όσο και κατά τη διάρκεια του παζαριού, καθώς και το διευθυντή του σχολείου μας κ. Θρασύβουλο Μαραγκόζογλου, τους υποδιευθυντές κ. Χρήστο Δερμάτη και κ. Νίκο Αρφανάκο και όλο το Σύλλογο Διδασκόντων για τη στήριξη και τη βοήθειά τους.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!

Οι υπεύθυνες καθηγήτριες