Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητριών του σχολείου μας,

με αφορμή την εορτή των Τριών Ιεραρχών, σας ενημερώνουμε ότι αύριο Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022 θα παρουσιαστεί ένα αφιέρωμα στη ζωή και το έργο τους, την πρώτη διδακτική ώρα (08:30 – 09:10) στο Webex ως εξής :

-Τα τμήματα Α1, Α2, Β1, Β2, Β3, και Β4 θα συνδεθούν για να το παρακολουθήσουν στο δωμάτιο της κ. Κυρίτση
και
-τα τμήματα Α3, Α4, Α5, Γ1, Γ2, Γ3 και Γ4 θα συνδεθούν για να το παρακολουθήσουν στο δωμάτιο της κ. Λεμονή

Μετά θα γίνουν κανονικά οι υπόλοιπες διδακτικές ώρες μέσω τηλεκπαίδευσης σύμφωνα με το πρόγραμμα. Να επισημάνουμε ότι τη Δευτέρα 31/1, που εκτός απροόπτου θα ξεκινήσουν πάλι τα μαθήματα δια ζώσης, οι μαθήτριες θα πρέπει να έχουν κάνει self test από την Κυριακή και να έχει γίνει σχετική ενημέρωση της πλατφόρμας edupass. Self test θα κάνουν ΚΑΙ τη Δευτέρα.