Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των προβλημάτων (καθυστερήσεις) που δημιουργήθηκαν από τη μαζική συμμετοχή των γονέων των μαθητριών της Α΄ Γυμνασίου και της Β΄ Γυμνασίου στην ενημέρωση από τους καθηγητές των τάξεων, το προσεχές πρόγραμμα ενημερώσεων αναδιαμορφώνεται ως εξής:

Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2022: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Β3, Β4 και Β5.

Τρίτη 29 Νοεμβρίου 2022: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Γ1 και Γ2.

Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Γ3 και Γ4.

Σημειώνεται ότι για τους καθηγητές που δε διδάσκουν στο σχολείο μας την Τρίτη, υπάρχουν ενδιάμεσες ημέρες για ενημέρωση. Η ενημέρωση θα γίνεται στο Αμφιθέατρο του σχολείου με υποχρεωτική χρήση μάσκας λόγω του κλειστού χώρου και του συνωστισμού που αναμένεται να δημιουργηθεί. Αν για κάποιο λόγο δεν μπορείτε να παραβρεθείτε την προκαθορισμένη ημερομηνία ή απουσιάζει κάποιος εκπαιδευτικός μπορείτε να έρθετε στην επόμενη συνάντηση και να ενημερωθείτε από τους εκπαιδευτικούς που θα είναι στο Αμφιθέατρο. Θα καταβληθεί προσπάθεια να γίνει και εξ αποστάσεως ενημέρωση των γονέων για την οποία θα σας ενημερώσουμε. Στον παρακάτω σύνδεσμο εμφανίζεται ο οριστικός πίνακας με τις ώρες που δέχεται τους γονείς κάθε καθηγητής.