Σας ενημερώνουμε ότι από την Τρίτη 5 Μαρτίου 2024 ξεκινάει η δεύτερη φάση της  δια ζώσης ενημέρωσης των γονέων από τους καθηγητές του σχολείου. Το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

Τρίτη 5 Μαρτίου  2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Α1 και Α2.

Τρίτη 12 Μαρτίου  2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Α3 και Α4.

Τρίτη 19 Μαρτίου  2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Β1 και Β2.

Τρίτη 26 Μαρτίου  2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Β3 και Β4.

Τρίτη 2 Απριλίου 2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Γ1, Γ2 και Γ3.

Τρίτη 9 Απριλίου 2024: Ενημέρωση στους γονείς των τμημάτων Γ4 και Γ5.

Ο σύνδεσμος για τις ώρες που ενημερώνουν οι καθηγητές έχει σταλεί στα mails των γονέων.

Σημειώνεται ότι για τους καθηγητές που δε διδάσκουν στο σχολείο μας την Τρίτη, υπάρχουν ενδιάμεσες ημέρες για ενημέρωση.

Η ενημέρωση θα γίνεται στο Αμφιθέατρο του σχολείου.

Για κάθε καθηγητή υπάρχει και ηλεκτρονικός τρόπος επικοινωνίας σύμφωνα με τον πίνακα που θα βρείτε στον σύνδεσμο που λάβατε στο e-mail σας.  Στον ίδιο πίνακα επίσης εμφανίζονται και οι ώρες της δια ζώσης επικοινωνίας. Σημειώνεται ότι η επικοινωνία με τους εκπαιδευτικούς που επέλεξαν ως ηλεκτρονικό τρόπο επικοινωνίας  την πλατφόρμα webex θα πραγματοποιείται κατόπιν ραντεβού που θα κλείνουν οι μαθήτριες με τον εκάστοτε καθηγητή.